Automobilių nuoma Vilniaus oro uoste

Po kelių ar net keliolikos valandų skrydžio mažiausiai norisi keliauti per oro uoste įsikūrusius kioskus, skelbiančius „Vilniaus oro uostas – automobilių nuoma“, ir lyginti siūlomas paslaugas bei jų kokybę. Dar prieš skrydį YokoRent svetainėje išsirinkus reikiamą automobilį ir vos per kelias minutes užpildžius užsakymo formą automobilis jūsų gali laukti oro uosto aikštelėje ir būti pasiruošęs keliauti kur tik jums reikia. Be jokių papildomų formų pildymo, raktų paėmimo ar diskusijų su nuomos darbuotojais.

Automobilių nuoma: Vilniaus oro uostas yra vienas karščiausių taškų

Nors automobilių nuoma Vilniaus oro uoste nėra vienintelė YokoRent veikla, būtent čia savo kelionę pradeda ir užbaigia nemaža dalis mūsų nuomojamų automobilių.

Žinome, kad aviacija nenuspėjama, tad iki automobilio atsiėmimo likus bent 48 val. suteikiame galimybę nemokamai keisti ar atšaukti užsakymą. Skrydis atidėtas ar paankstintas? Būkite ramūs, jūsų automobilis kantriai lauks reikiamu laiku.

Pasirūpinome, kad visose Baltijos šalyse padalinius turinčioms įmonėms komandiruotės būtų dar paprastesnės – pakaks atskristi iki Vilniaus, o su YokoRent išsinuomotu automobiliu bet kuriuo jums patogiu metu galėsite vykti ir į Latviją ar Estiją, šioms šalims kilometražo neribojame!

Susisiekite su mumis el.paštu info@yokorent.lt arba užpildykite žemiau esančią formą.

Vilniaus oro uostas – automobilių nuoma dar namuose

Jau esame įpratę iš anksto užsisakyti kelionės draudimą, esant poreikiui – pirmenybinį įlaipinimą ar kitą pagalbą kelionės metu, kuri keliavimą padaro gerokai paprastesnį ir patogesnį. Su automobilių nuoma Vilniaus oro uoste turėtų būti lygiai tas pats. 24/7 pagalba kelyje, aukščiausius saugumo reikalavimus atitinkantys ir naujausių technologijų kupini automobiliai yra tai, ką rinktųsi kiekvienas sąmoningas vairuotojas, norintis mėgautis keliavimu.

Kadangi automobilį galime pristatyti bet kokiu adresu Vilniuje ir Kaune, tai ypač patogi paslauga išsiruošus į kelionę. Nepanorus rizikuoti ir paryčiais nesulaukti išsikviesto taksi, automobilių nuoma tampa patikimu išsigelbėjimu. Be to, nuvykus į oro uostą nereikės sukti galvos dėl parkavimo – jeigu asmeninis automobilis sparčiai suktų mokamos aikštelės skaitliuką, nuomotas sulauks YokoRent atstovo ir keliaus padėti kelionės tikslą pasiekti kitiems vairuotojams.