Automobilių nuoma į užsienį

Nors asmeninis automobilis daugeliui – tarsi šeimos narys, į tolimesnes keliones neretai renkamės vykti išsinuomotu automobiliu. Kodėl? Dažniausiai – nes turimame automobilyje pritrūksta talpesnės bagažinės arba po Europos šalis norima keliauti visais ratais varomu visureigiu. 

Kitas aspektas išryškėja tik nusprendus prieš kelionę profilaktiškai užsukti į autoservisą. Dažnu atveju paaiškėja, kad norint įveikti suplanuotą maršrutą, automobilio būklei atnaujinti prireiks nemažai išlaidų. Paskaičiavus nesunku palyginti, kokia investicija biudžetui draugiškesnė – naujos detalės, kurios po kelionės toli gražu nebeprimins naujų, ar automobilių nuoma kelionei į užsienį.

Automobilių nuoma: važiuoti į užsienį galima iš anksto susiderinus

Su YokoRent automobiliais galima vykti į bet kurią Europos šalį, svarbu prieš išvykstant apie tai informuoti atsakingą darbuotoją. Kelionėms Baltijos šalyse taikome išskirtines sąlygas, todėl kaimynus aplankyti galite ir spontaniškai – apie Latvijos ir Estijos sienas kirsti ketinantį automobilį pranešti nereikia.

Tiesa, automobilį nemokamai pasiimti ir grąžinti galima tik Vilniuje ir Kaune, tad pasiekę galutinį kelionės tašką nepamirškite, kad išsinuomotu automobiliu reikės ir sugrįžti.

Susisiekite su mumis el.paštu info@yokorent.lt arba užpildykite žemiau esančią formą.

Automobilių nuoma į užsienį: ar taikomi ridos ribojimai?

Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje automobiliams kilometražas neribojamas! Išvykus į kitas Europos Sąjungos šalis, kilometražas ribojamas iki 500 km per parą, jį viršijus bus taikomas papildomas mokestis.

Automobilių nuoma Vilniuje į užsienį

Automobilį išsinuomoti šiuo metu galima Vilniuje ir Kaune, jį į jūsų kiemą pristatysime nemokamai bet kokiu adresu – namų, biuro ar oro uosto. Pamirškite apie varginančias išsinuomoto automobilio paieškas nuomos punktų aikštelėse.

Automobilių nuoma Kaune į užsienį

Tiek automobilio paėmimas, tiek ir grąžinimas galimas bet kokiu adresu Vilniuje ir Kaune, tačiau jei jums patogu automobilį paimti ir palikti specialioje YokoRent aikštelėje – atsidėkodami pritaikysime nuolaidą!

Automobilių nuoma kelionėms į užsienį: kaip rezervuoti?

Automobilių nuoma kelionei į užsienį veikia tokiais pat principais, kaip ir automobilių nuoma važiuoti šalies viduje. YokoRent svetainėje pasirinkite norimą nuomos datą ir automobilį, apmokėkite užsakymą ir SMS žinute pasirašykite dokumentus. Atsisiuntę YokoRent programėlę ja atrakinsite atvykusį automobilį.